Series
Ratings
78
D.P.Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.5- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 0.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0