Series
Ratings
36
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0