Movies
Ratings
3360
HamnetRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.5
Marty SupremeRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 2.5
TransitRated ★ 3.0
In the City of SylviaRated ★ 3.5
SiratRated ★ 2.5
BullittRated ★ 3.0
It's a Mad, Mad, Mad, Mad WorldRated ★ 3.5
Lake MungoRated ★ 3.0
Magical GirlRated ★ 3.0
SafeRated ★ 3.0
Wiener-DogRated ★ 2.5
StorytellingRated ★ 3.5
The Saragossa ManuscriptRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.0
Closely Watched TrainsRated ★ 3.0
The Shop on Main StreetRated ★ 3.5
Diamonds of the NightRated ★ 3.0