Movies
Ratings
1069
FrankensteinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
BrickRated ★ 0.5
Back in ActionRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0