Series
Ratings
336
Battle of FatesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 짱구는 못말려Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- 더 시즌즈Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0