Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0