Series
Ratings
39
JumongRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5