Movies
Ratings
167
Steel RainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0