Movies
Ratings
1868
Heavy MetalRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 4.0
Love in the Time of CholeraRated ★ 3.0
Missing: The Lucie Blackman CaseRated ★ 3.0
Over the FenceRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
ErosRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The HandRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
From BeyondRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5