Series
Ratings
13
City Fisherman 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the City 3Rated ★ 3.5
Idol RoomRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5