Movies
Ratings
187
Child 44Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 3.5
RampageRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0