Movies
Ratings
686
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
VertigoRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.0
AirRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 3.5