Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Jupiter's LegacyRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5