Movies
Ratings
424
MonsterRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0