Titles you rated
Under NinjaRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
BerlinRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.0
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- 태풍상사Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Night Agent Season 2Rated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0