Series
Ratings
15
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- 푸른 파도Rated ★ 5.0
- Heroine 6Rated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0