Movies
Ratings
813
The ArtistRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 2.5
The RingRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 3.0