Series
Ratings
70
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
BodiesRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0