Series
Ratings
137
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5