Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
ExceptionRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0