Titles you rated
A Sign of AffectionRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Sacchan, Boku wa.Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: Summer Special 2022Rated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
liarRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Around 1/4Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Cheer UpRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5