Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0