Movies
Ratings
208
The Boy and the WorldRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
Beau TravailRated ★ 3.5
NekromantikRated ★ 2.0
Lords of ChaosRated ★ 3.0
Esper's LightRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Mind GameRated ★ 4.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
Russian ArkRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Love & TheftRated ★ 3.5