Series
Ratings
26
Sonny BoyRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Higurashi When They CryRated ★ 3.5
BLOOD-CRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5