Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Kiwi!Rated ★ 3.5
RomeoRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5