Series
Ratings
176
AdolescenceRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 2.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 3.5