Series
Ratings
43
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5