Series
Ratings
65
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0