Series
Ratings
200
Surely TomorrowRated ★ 1.5
Dr. LawyerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.0
Tracer Season 1Rated ★ 1.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 2.0
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
Why Her?Rated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 0.5
Man to ManRated ★ 0.5- ShortpaperRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0