Movies
Ratings
42
Home AloneRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0