Movies
Ratings
745- HumintRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- A BatRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.0