Series
Ratings
13
ChernobylRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 2.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5