Movies
Ratings
835
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5