Movies
Ratings
78
SiratRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Kick-HeartRated ★ 3.0
What Did Jack DoRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.5
GoRated ★ 4.0