Series
Ratings
63
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 1.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5