Series
Ratings
22
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5