Titles you rated
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- Happiness Charge Precure!Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5- Glitter ForceRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
Undead UnluckRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
School Tales the SeriesRated ★ 1.5