Movies
Ratings
41
WhiplashRated ★ 4.5- HumintRated ★ 0.5
The Life ListRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0