Series
Ratings
105
UnnaturalRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5- 주관식당Rated ★ 3.5