Series
Ratings
126
Shop of the LampRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5