Movies
Ratings
128
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Taylor Swift: Reputation Stadium TourRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 1.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 0.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Bad MomsRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0