Series
Ratings
123
TriggerRated ★ 5.0
Cinderella ComplexRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
CODE: The Price of WishesRated ★ 5.0
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 5.0
Kaette Kitara Ippai Shite.Rated ★ 5.0- Rikon Shinai Otoko: Salaried Otto to Waru Yome no Damashi AiRated ★ 5.0
Legendary Head ShouRated ★ 5.0- Black Girl's TalkRated ★ 5.0
- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 5.0
Occupation of the New AirportRated ★ 5.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 5.0
Ko Iu no ga IiRated ★ 5.0
366 DaysRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
Death in ParadiseRated ★ 5.0- Death in ParadiseRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0