Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 1.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Super CrooksRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
TrigunRated ★ 4.5
Karakuri CircusRated ★ 3.0
Teen TitansRated ★ 3.5
Teen TitansRated ★ 3.5
Teen TitansRated ★ 4.0
Teen TitansRated ★ 4.0
Teen TitansRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0