Series
Ratings
32- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Love RevolutionRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0