Series
Ratings
38
High KickRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0