Movies
Ratings
16
HoppersRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Nature of LoveRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 1.5