Series
Ratings
73
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Super CrooksRated ★ 2.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
BerserkRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0