Series
Ratings
146
Battle of FatesRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 0.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Nineteen to TwentyRated ★ 3.0
Pink LieRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 3.0