Series
Ratings
12
The Shapes of LoveRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0