Movies
Ratings
147
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
War MachineRated ★ 1.5
The Whole TruthRated ★ 0.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Age of AdalineRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 2.5
BrickRated ★ 1.5
The MimicRated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5